13 Haziran 2010 Pazar

Kırışıklıklara Doğal Tedavi

Kırışıklıkların giderilmesi, deri ve hücre yenilenmesi, yara ve yanık tedavisi, arı, sivrisinek ve böcek sokmaları, çürük ve eziklerin giderilmesi, pişik ve kızarıklıkların giderilmesi, selülit ve varis'in yok edilmesine yardımcı olan doğal mucize ozon bakımı ile cildiniz daha pürüzsüz ve canlı bir görünüm kazanıyor.

Kadın, erkek, genç, yaşlı birçok insan uzun süren zorlu işlemlere katlanarak hem cilt sorunlarına çare arıyor hem de yaşlanma etkilerini geciktirmeye çalışıyor. Medikal tıp, daha sağlıklı ve güzel bir cilt arayışına çözümler geliştirmeyi sürdürüyor.

İnjet tekniği kullanılarak özel tasarlanmış başlıklardan masajla birlikte cilde verilen ozon yağı ve buhar ile cildin alt katmanlarına inip kolajen yapı güçlendiriliyor. Bu özel masaj tekniği ile cildin ihtiyacı olan vitaminler, cilt altına enjeksiyonsuz olarak uygulanabiliyor.

Cildin arınmasını ve bakımını sağlayan %100 doğal bir teknik.

Cildin doğal ritmine uyum sağlayarak cilde destek veren ozon yağı mucizesi, gün içinde cildi dış etkenlere karşı koruyor ve cildin yenilenmesini sağlıyor. Avrupa’da deri hastalıkları tedavilerinde kullanılmak üzere geliştirilen ozon yağı mucizesi %100 doğal içeriği ile cildinizin yeniden nefes almasını sağlıyor. Tüm yara izlerinin giderilmesi, ince kırışıklıklar ve selülit tedavilerinde başarıyla kullanılan ozon bakımı, aynı zamanda günlük cilt bakımınızı da kusursuz bir biçimde sağlarken, cilt sağlığınızı şimdi ve sonraki zamanlarda doğabilecek problemlerden de koruyor.

0 yorum:

  © teknoloji ve bilgi blogu

Yukarı