7 Eylül 2009 Pazartesi

fx15 lida yılan yağı karınca yumurtası xacc ve Ağız sağlığı

en çok ciddi sorun olan ağız kokusu sosyal hayatımızı etkilemektedir. bu insanların çoğunluğunda bulunmaktadır bunun bir çok sebebi vardır fx15 lida yılan yağı karınca yumurtası xacc dişimizde çürük varsa bu ağız kokusuna neden olabilir ,yada dişlerimizin arasında yemek arıkları varsa buda kötü kokulara sebebtir sadece fırçalamak yetmiyor ayrıca diş ipide kullanmalıyız ve günde 3 kere düzenli olarak dişerimizi fırçalamalıyız
ayrıca diş fırcamızı her 3 ayda bir değiştirmeliyiz ve fırçamızın dil temizleyicisi olmasına dikkat etmeliyiz. günlük hayatımızda çiğneyeceğimiz şekersiz sakızlarda agız kokusunun giderilmesinde hem de ağzımızın gün içinde ferah olmasını saglıyacaktır.
ağız ve diş sağlığınız için her 4 ayda bir doktorunuza görünün

1 yorum:

DENİZ DOĞAN 10 Eylül 2014 14:46  

Hürrem hamam otu yağının kullanımı çok kolay önce tüylü bölgeyi ağda epilasyon veya permatikle tüyleri temizledikten sonra hamam otu yağı masaj yapar gibi aynı bölgeye 5 gece sürün ve tüylerin tekrar çıkmasını bekleyin yine aynı işlemi tekrarlayın bu işleme tüyler tamamen azalıp bitene kadar devam edin tüylerin azalıp tamamen bittiğini 3 seanstan sonra göreceksiniz. Hürrem Sultan Hamam otu yağı yorumları , yetişkinlerin düzenli olarak kullanımı ile de istenmeyen tüy sorununa çözüm sunmaktadır.

  © teknoloji ve bilgi blogu

Yukarı